Balıkesir Gönen Besi Çiftliği

Ünlüer Gurme Gönen Çiftliğimizde 1300 büyükbaş hayvan kapasitesi ile tüketicilerimize daha iyi bir lezzet ve hizmet sunabilmek adına faaliyet göstermekteyiz. Kendi çiftliğimizde üretimini ve besisini yaptığımız hayvanlar karantina barınağında 3 haftasını tamamladıktan sonra veteriner hekimlerimizin onayı ile besi barınağımıza sevk edilir.

Besi barınağına giriş yapan hayvanlar cins, yaş, kilo ve ırk olarak ayrılır ve farklı padoklarda gruplandırılır.

Çiftliğimiz çevresinde bulunan tarım üreticilerinin mahsulleri özenle seçilerek beside kullanılmak üzere yem depomuzda depolanır. Yem depomuzda besi uzmanlarımız tarafından hazırlanan besi reçeteleri doğrultusunda tamamen doğal kaynaklar ile beslenen ve düzenli olarak veteriner hekimlerimizin kontrollerinde gelişimini sürdüren büyükbaş hayvanlarımız uygun yetişkinliğe ulaşması ile birlikte kesim için Gönen Sarıköy Mezbahamıza sevk edilir.

Sarıköy Mezbahası

Gönen Sarıköy mezbahamızda antemortem muayenesi yapılan hayvanlarımız T.C. Gıda ve Tarım Bakanlığı et üretimi yönetmeliği ve Helal Gıda üretimi standartlarına uygun olarak deneyimli kadromuz tarafından hijyenik şartlar sağlanarak kesimi gerçekleştirilir.

Kesim sonrası kontrolleri sağlanan etler +4 derece sıcaklıkta 24 saat dinlendirilir. Soğutma ve dinlendirme sonucunda hizmet verilen bölgelere sevk edilmek için kendi frigorifik araç filomuza yüklenmesi için sevkiyat birimimize yönlendirilir.

İstanbul İşleme Tesisi

1200m üzerine kurulu ürün işleme tesisimizde şoklama odaları, derin dondurucu ve soğuk odalardan oluşmakta

Şubeler

Üretim zincirimizin son halkası olan şubelerimizde perakende ürün hizmeti verilmektedir.